Ons team

Het team van Grijsen wil iedereen de buitenruimte laten beleven. Of dat nu is door minder zwerfafval dankzij onze afvalbakken op het marktplein of een mooie en comfortabele bank in het park. Wilt u contact met een van onze medewerkers, bel dan met Grijsen, 0543 516 950 of stuur een email naar info@grijsen.nl.

 


Verkoop buitendienst

André Hoeks
Rayon Zuid

E-mail: a.hoeks@grijsen.nl

Maikel te Nijenhuis
Rayon Noord

E-mail: m.tenijenhuis@grijsen.nl

Verkoop binnendienst

Mark Thomassen
Rayon Noord

Cindy Beusink-Reijrink
Rayon Noord

Dirk Wamelink
Rayon Zuid

Martina Leemkuil-Schwabe
Rayon Zuid

Telefoon: 0543- 820982
E-mail:
 M.thomassen@grijsen.nl

Telefoon: 0543-516950
E-mail: C.beusink-reijrink@grijsen.nl

Telefoon: 0543-516984
E-mail: D.Wamelink@grijsen.nl

Telefoon: 0543-516983
E-mail: M.Leemkuil-Schwabe@grijsen.nl

Verkoop Duitsland

Ralf Becker
Duitsland

Telefoon: + 49 5084 9886310
E-mail:
 r.becker@grijsen.de

Kathleen Paul
Duitsland

Telefoon: + 49 5084 9886311
E-mail:
k.paul@grijsen.de

Marketing

Severin Vrogten

Telefoon: 0543-820985
E-mail: s.vrogten@grijsen.nl

Niek Kappert

Telefoon: 0543-820985
E-mail: n.kappert@grijsen.nl

Directie

Patrick Grijsen
directeur/eigenaar

Telefoon: 0543-516950

Inkoper / Planner

Stefan Rensen

Telefoon: 0543-820981
E-mail: s.rensen@grijsen.nl

Calculator / Projectleider

Roy Staverman

Telefoon: 0543-820986
E-mail: R.staverman@grijsen.nl

Judith Geelink-Prinsen

Telefoon: 0543-820986
E-mail: J.Geelink-Prinsen@Grijsen.nl

Financiële Administratie & HR

Peter Pampiermole
Debiteuren

Telefoon: 0543-820980
E-mail: p.pampiermole@grijsen.nl

Daniëlle Schneider – Poot
Crediteuren & HR

Telefoon: 0543-820980
E-mail: d.schneider-poot@grijsen.nl