Ons team

Het team van Grijsen wil iedereen de buitenruimte laten beleven. Of dat nu is door minder zwerfafval dankzij onze afvalbakken op het marktplein of een mooie en comfortabele bank in het park. Maak alvast kennis met de mensen van Grijsen via onze teamfoto. En wilt u contact met een van onze medewerkers, bel dan met Grijsen, 0543 516 950 of stuur een email naar info@grijsen.nl.

 

pagina-ons-team


Verkoop buitendienst

André Hoeks
Rayon Zuid

E-mail: a.hoeks@grijsen.nl

rayon-zuid

Maikel te Nijenhuis
Rayon West

E-mail: m.tenijenhuis@grijsen.nl

rayon-west

Mark van Uem
Rayon Noord

E-mail: m.vanuem@grijsen.nl

rayon-noord

Verkoop binnendienst

Okke Willink
Rayon Zuid

Telefoon: 0543-820983
E-mail:
 o.willink@grijsen.nl

rayon-zuid

Dirk Wamelink
Rayon West

Telefoon: 0543-820984
E-mail:
 d.wamelink@grijsen.nl

rayon-west

Mark Thomassen
Rayon Noord

Telefoon: 0543- 820982
E-mail:
 m.thomassen@grijsen.nl

rayon-noord

Verkoop Duitsland

Ralf Becker
Duitsland

Telefoon: + 49 5084 9872284
E-mail:
 r.becker@grijsen.de

Marketing

Daphne Damkot

Telefoon: 0543-820985
E-mail: d.damkot@grijsen.nl

Niek Kappert

Telefoon: 0543-820985
E-mail: n.kappert@grijsen.nl

Directie

Patrick Grijsen
directeur/eigenaar

Telefoon: 0543-516950

Cindy Beusink-Reijrink
directiesecretaresse

Telefoon: 0543-516950
E-mail: c.beusink-reijrink@grijsen.nl

Planning/Inkoop

Stefan Rensen

Telefoon: 0543-820981
E-mail: s.rensen@grijsen.nl

Calculatie

Eddie Klein Gebbinck

Telefoon: 0543-820981
E-mail: e.kleingebbinck@grijsen.nl

Financiële Administratie & HR

Peter Pampiermole
Debiteuren

Telefoon: 0543-820980
E-mail: p.pampiermole@grijsen.nl

Daniëlle Schneider – Poot
Crediteuren & HR

Telefoon: 0543-820980
E-mail: d.schneider-poot@grijsen.nl